Verbundi
Forum jest aktualnie zamknięte. dziękujemy wszystkim za wspólną grę.

Z poprzedniego odcinka...

Go down

Z poprzedniego odcinka...

Pisanie by Admin on Pon Sie 24, 2015 4:52 pmLarin postanowił kupić swojemu młodszemu bratu białego szczeniaka. Po kilkudniowym szukaniu hodowcy zdecydował się nabyć psiaka u kobiety zwanej Amandą. Po dość dokładnym wywiadzie środowiskowym i podpisaniu paru dokumentów psinka trafiła w jego ręce. Po powrocie do domu podarował go Noelowi, chłopak bardzo sie ucieszył na prezent i w rewanżu podarował czarnego kota Larinowi. Oba zwierzaki wyglądały dosć uroczo, jednak niedane im było się nacieszyć zbyt długo.  Kilka godzin później bracia otrzymali telefon z grupy śledczej, utworzonej by złapać Kire- bezwzglednego mordercę, który uważa się za sprawiedliwego boga. Po udanej i niespodziewanej akcji udało się złapać sławną modelkę Missę Amane, która była podejrzana o współprace z Kirą. Niestety dziewczyna utraciła przytomność, a gdy ją odzyskała niczego nie pamiętała. Pytania zadawane przez N i L  okazały sie bezowocne. Kiedy juz sądzono, ze akcja była tylko strata czasu Noel doznał kolejnej wizji dotyczącej przyszłości. Miał się pojawić szpieg w grupie dochodzeniowej pracujący dla Kiry. Idąc tym tropem N i L postanowili zastawić na nieznajomego pułapkę. Omówiono wstępny plan działania po czym chłopaki udali sie do domu. Wieczorem Larinowi udało się  ważyć magiczny wywar który pozwolił im zmienić wygląd, poprosili też o pomoc swojego uzależnionego od jabłek znajomego Ryuka.
Ranek następnego dnia był dość burzowy. Bracia testując swój niedokończony jeszcze specyfik postanowili wywinąć swojemu lokajowi kawał, żart jednak nie wypalił. niespodziewanie w ich domu zjawiła się ich kuzynka Anna wyrzucając "obcych ludzi" z domu. Bracia postanowili się ewakuować do pracy. Przed południem w biurze zjawił się podejrzany. Był to mężczyzna około trzydziestki z zawodu prawnik. Jaks ie okazało był dobrze przygotowany do rozmowy z członkami zespołu, jednak podczas konfrontacji Larin pod postacią młodego bruneta wyjawił mu pojmaną modelkę. Sprytne i delikatne użycie empatii wyjawiło niezbyt czyste intencje prawnika iw zbudziło podejrzenia  u najstarszego członka zespołu. Tym samym już na starcie stracił zaufanie.Po zakończeniu dnia pracy Larin oraz Noel wybrali się do Ryuka aby przenocować, tam poznali jego siostrę Rem. Po tym jak Anna wyrzuciła ich z domu pozbawieni jakiegokolwiek podstawowego ekwipunku postanowili się "włamać" do własnego mieszkania. Białowłosy  siadł do kamer, a starszy z braci wyruszył w teren. Podczas akcji, Larin odkrył obecność miejscowego żula i postanowił wykorzystać meżczyznę do odwrócenia uwagi. Niestety Anna nie do końca chciała współpracować, a zmuszony do obrony Larin wyjął swoją różdżkę i przypadkowo przywołał dementora. Atak upiora skierowany w stronę chłopaka dosięgnął dziewczyny pozbawiając ją przytomności, na szczęście   udało się przepędzić gościa z domu. Oczywiście Noel i inni mieli obraz na żywo, a widok dość mocno wystraszył Ryuka. L wrócił na chwiejnych nogach do mieszkania Rem i Ryuka gdzie wypakował potrzebne rzeczy.Podczas odtwarzania wspomnień z pierwszej perspektywy Ryukowi po raz kolejny wyrwał się krzyk, co sprowokowało sąsiada z dołu, który wpadł do ich mieszkania pełen wściekłości. machając swoja bronią próbował ich uspokoić. Po chwili napiecia udało im się jednak dojść do porozumienia.

Przez kolejne trzy dni Noel i Larin unikając swojej kuzynki nocowali gościnnie u swoich znajomych. Za ten czas wypuszczono również Misę, której przetrzymywanie mijało się z celem. Niemniej na wszelki wypadek dostała policyjną eskortę w postaci menadżera. Gdy w końcu postanowili wrócić do swojego domu, zamiast spokojnej willi zastali dość duży chaos na podwórku. Chwilę później ze zdziwieniem odkryli, że Anna wpuściła Misse na teren posesji i była nawet zadowolona sesją filmową modelki. Chłopaki korzystając z chwili nieuwagi weszli do domu, Noel nie mogąc się jednak oprzeć ochłodził fotel kuzynki, która wparowała do środka witając ich aferą.Niefortunna sytuację przerwała jednak Amanda, hodowczyni psów, która wpadła zobaczyć jak nowi właściciele opiekują się jej byłym podopiecznym.  Szybko sie okazało, że nie tylko Anne maja na głowie, sesja Missy zwabiła również ich drugą kuzynkę Mello, jednak ze zbuntowana nastolatka to był ich mniejszy problem. Pod pretekstem inspekcji szczeniaka, podczas rozmowy z Amandą na jaw wyszło kilka ciekawych faktów...

Amanda okazała się być nie tylko hodowczynią psów, ale również szpiegiem, na tyle dobrym, że kobieta zainteresował się Kira. Ona jednak postanowiła mu pokrzyżować plany. Jednak rozmowie przeszkadzał duży chaos w domu jaki powodowała sesja Misy. Kapryśna dziewczyna dała upust swoim emocjom zamieniając Annę w kamień, co nawet ucieszyło braci. L podziekował modelce za chwile spokoju jednocześnie podwędzając jej komórkę, która chwile wcześniej zadzwoniła, lecz dziewczyna nie zdążyła odebrać. Cała trójka przeniosła się do biblioteki gdzie dokończyła rozmowę. Amanda zaoferowała pomoc przy sprawie, którą chłopcy przyjęli. Rozmowę jednak przerwał telefon Missy, po odebraniu rozmówcą okazał się Kira. Nie udało się jednak dłużej porozmawiać, a niespodziewany telefon przypomniał kobiecie o spotkaniu z podejrzanym...
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 201
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora http://verbundi.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Z poprzedniego odcinka...

Pisanie by Admin on Sro Lis 25, 2015 1:11 pmBracia nie mogą narzekać na brak pracy czy liczyć na święty spokój. Jeszcze zanim zakończyła się sesja Misy do do willi przybyli dwaj panowie lokajowie, którzy z nieznanych dotąd przyczyn byli w terenie. Obaj w tajemnicy przywieźli ze sobą "pamiątki". Jeden trzyma urocze okazy pająków w piwnicy, drugiemu przy pomocy magii udało się zamknąć 13 uroczych kotów w szafie, oczywiście wszystko w tajemnicy przed mieszkańcami domu.
Chwili spokoju nie mogli mieć nawet w pracy. Mimo, że wcześniej ustalili plan działania Larin odniósł silne wrażenie, że nie wszystko poszło tak jak trzeba. Tym bardziej kiedy na scenę wkroczył niewtajemniczony Shikamaru, nie mogąc lekceważyć jego inteligencji w kabinie toaletowej wyjawili mu swoje prawdziwe tożsamości, oraz plan działania.  Następnego dnia nowy członek ekipy  poinformował resztę zespołu o rzekomej śmierci ich głównodowodzących N i L, jak na ironię w obecności samych zainteresowanych, którzy ukrywali się pod innym wyglądem i nazwiskiem. Grobowa atmosfera i złe wieści silnie wpłynęła na wszystkich, wcześniej kończąc dzień pracy.

Parę dni później podczas zawodów konnych rozgrywanych w Eden stable doszło do porwania Amandy w bliżej nieznane miejsce. Bracia co prawda wiedząc wcześniej o nadchodzącym porwaniu zabezpieczyli się w jakiś sposób, ale ruch przeciwnika wcale nie poprawił im humoru. Mimo podjętych działań nie udało im się znaleźć kryjówki. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział,ze na scenę zdążył wkroczyć Pies Królowej, który również zamierzał dopaść Kirę. Jednak w przeciwieństwie do grupy śledczej udało mu się odnaleźć i skontaktować z porywaczem kobiety najemnikiem o ksywce Duch. Po odpowiedniej zapłacie nie tylko wyjawił parę informacji, ale również zaoferował pomoc gdyby Kira ponownie  skorzystał z jego usług. Ta prosta umowa zaoszczędziła później młodemu hrabiemu sporo kłopotów.

Dzień lub dwa później lokaj starszego z braci Sebastian udał sie do galerii handlowej, gdzie uległ swojej pokusie i wydał więcej pieniędzy niż ustawa przewiduje. Oczywiście pieniędzy swojego panicza, za które nabył między innymi  rasę dwu ogonowego kota pochodzącą z drugiej strony portalu.  W taszczeniu zakupów do domu pomógł mu Grell - lokaj hrabiego Phantamohive. Chwilę porozmawiali po czym oboje zajęli się już własnymi służbowymi sprawami. Spokojny dzień  przerwała nagłe ponowne pojawienie się czerwonego lokaja w przydomowym ogrodzie, który tym razem przyniósł wieści o porwaniu hrabiego. Po skontaktowaniu się z braćmi cała trójka udała się na smoczą wyspę.

Kwestię uratowania panicza utrudniał szalejący w tamtym czasie silny sztorm, jednak  grupie uderzeniowej udało się ominąć ten problem. Opóźnienie jednak zajęło kilka godzin co pozwoliło Kirze i jego prawej ręce na przesłuchanie "gościa". Ciel po kilku godzinach takiej zabawy w końcu stracił przytomność, a Kira zajął sie swoimi ranami. Wcześniej podczas przesłuchiwania swojej dawnej pani szpieg Amandy, został przez nią poważnie raniony, zaraz po tym jak zamieniła się w tygrysa. Z pomocą teru udało im się ją uspokoić przy pomocy środków nasennych i zamknąć w klatce. Zanim jednak Kira zdołał zaplanować kolejny krok, doszło do ataku na jego kryjówkę ze strony grupy uderzeniowej, oraz wymiany ognia. Zdezorientowany Kira, wziął nogi zapas wykorzystując znajomość krętych naturalnych korytarzy pod wyspą. Jednocześnie myśląc tylko o sobie pozostawił swojego współpracownika samemu sobie.  
Dla policji sporym atutem był Sebastian, Claude oraz Grell, półsmoki które przybrały wtedy swoją prawdziwą formę, niestety przy okazji nie zwracając uwagi na to kto kreci się pod ich ogonami. Udało się jednak znaleźć Ciało Ciela a także śpiącego tygrysa, którego o mały włos nie załadowano do klatki i nie wysłano do pobliskiego zoo. Dopiero reakcja Sebastiana ujawniła, że pod ta postacią skrywała sie Amanda która najprawdopodobniej dopiero odkryła swoją moc. Ponad to akcja na wyspie pozwoliła złapać Mikamiego i niewielka grupkę jego ludzi uwiezionych w zawalonym tunelu.

Cała akcje zwieńczył Undertraker, który dowiedział się o akcji swoimi metodami i podczas sprzątania zgarnął również Ciela spod nosa jego lokaja. Zameldował go u siebie w biurze w zakładzie pogrzebowym. Jak się później okazało hrabia użył pewnego specyfiku pozorującego śmierć o czym szybko zorientowała się miejscowa hiena cmentarna. Grell przybył do biura wraz z Sebastianem i L, po czym wszyscy ucięli sobie krótką wymianę zdań. Hrabiego do domu odprowadził Sebastian, ponieważ pobudzona pomyłka genetyczna zdążyła nieco zdemolować wystrój biura, a L zajął się uspokajaniem brata u którego uaktywniła się druga osobowość.  Sebastian został jeszcze jakiś czas w rezydencji hrabiego randkując rozmawiając z Grellem, przynajmniej do czasu, gdy do domu nie wpadł chochlik. Po uspokojeniu i złapaniu już pijanego chochlika Sebastian wrócił do siebie. Następnego dnia jednak wrócił w towarzystwie swojego panicza. Ciel i L umówili się na partie szachów, którą niestety przerwała (nie)zapowiedziana wizyta jego ciotki Madame Red, która z zawodu jest lekarką. Wynik zakończył się remisem, a po obiedzie Larin udał się do komendy głównej na przesłuchanie Teru.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 201
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora http://verbundi.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach