Verbundi
Forum jest aktualnie zamknięte. dziękujemy wszystkim za wspólną grę.

Ho ho ho!

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ho ho ho!

Pisanie by Admin on Nie Gru 04, 2016 7:28 pmPanie i panowie, dzieci i dorośli! Do naszego miasta zawitał staruszek z długą siwa brodą i workiem prezentów. Do 26 grudnia włącznie ulokował się na skwerku w centrum miasta.Na swoim tronie, pod wielką kolorową choinką, gdzie każdemu zainteresowanemu rozdaje prezenty, zrobi fotkę czy pośpiewa kolędy. I to nie byle jakie, a magiczne prezenty! Niestety i do jego worka dostały się chochliki dlatego nie wszystkie prezenty są bardzo cenne, ale z drugiej strony jaka by to była zabawa gdyby każdy miał wszystko ?

Jak to działa?
Na forum działa opcja kostki. Każda postać losuje jeden zestaw składający się z 3 przedmiotów. W przypadku wylosowania kuferka postać ma prawo losowa jeszcze raz z dodatkowej nagrody. Wystarczy wybrać drugą kostkę, lecz tym razem przypada TYLKO jeden przedmiot. Po wylosowaniu zostaje on dopisany do ekwipunku przez administrację. Jedna postać - 1 losowanie. Nagrody są losowe, można jednak wymienić się fabularnie z inną postacią,jeżeli prezent nie jest odpowiedni.

Jak wylosować nagrodę?
Pod tym tematem klikamy TEN PRZYCISK. Zostajemy przekierowani do odpowiedzi na post. W okienku możemy wpisać cokolwiek, nie ma to znaczenia. Na dole okienka pod przyciskiem "send" znajdują się  OPCJE KOSTKI Wybieramy opcję "magiczne prezenty", a w okienku obok po prawej wpisujemy cyferkę 3. Następnie wysyłamy post, a kostka automatycznie wylosuje zestaw trzech obrazków.
Gdy trafi się obrazek kuferka, powyższa czynność wystarczy powtórzyć, wybieramy jedynie kostkę o nazwie "kuferek". Liczbę obok zostawiamy bez zmian.


Losowanie odbywa się TYLKO w tym temacie.
Wesołych świąt i rzadkich artefaktów! SmileSpis prezentów:


Częstotliwość występowania:

Pospolity - Popularne artefakty, które można zdobyć bez wysiłku niemal na każdym straganie. Ich nadmiar sprawia, że kosztują grosze.
Zwykły - Nie ma problemu by je nabyć, lecz nie występują w ilościach hurtowych. ich cena waha się w zależności od miejsca kupienia, są też bardziej praktyczne.
Rzadki- Trzeba się trochę natrudzić by je zdobyć. Ich cena jest znacznie wyższa, ale tez są bardziej wartościowe jeśli chodzi o ich właściwości.
Bardzo rzadki - Artefakty w bardzo małych ilościach, często robione na zamówienie lub specjalne okazje. Ich cena rynkowa jest bardzo wysoka co sprawia, że są nieosiągalne dla zwykłych obywateli.
Niesamowity - Artefakty które występują już w pojedynczych ilościach. Wiele osób o nich słyszało,lecz jeszcze mniej może sobie na nie pozwolić.
Legendarny - Przedmioty legendy, są marzeniem niemal każdego kto o nich słyszał. Nierzadko były nawet powodem wyniszczających wojen. Ich działanie jest naprawdę potężne, a posiadanie choć jednego jest jak los na loteriiNazwa: Eliksir miłosny
Rzadkość: Zwyczajny
Opis: Eliksir miłosny, który wzmacnia uczucie zauroczenia. Wystarczy go podać swojemu obiektowi westchnień a on lub ona zakocha się w pierwszej osobie którą zobaczy. Działa dobę.


Nazwa: Amulet Króla
Rzadkość: Bardzo rzadki
Opis: Występuje w kilku kolorach (Fiolet, błękit, czerwień, róż, zieleń, pomarańcz, żółć). Wzmacnia działanie wszystkich mocy i/lub czarów o 50%, niestety kosztem dłuższego odpoczynku.
Efekt: -5 do wytrzymałości
+50% do magi i mocy. Nie kumuluje się


Nazwa: Nowe życie
Rzadkość: Rzadki
Opis:Działa 4h. Pozwala zajść w ciążę niezależnie od wieku, płci, rasy czy innych ograniczeń. Oczywiście tylko wtedy gdy dojdzie do zbliżenia w chwili gdy działa...


Nazwa: Szkarłatna śmierć
Rzadkość: Rzadki
Opis: Mikstura początkowo potęguje uczucie bólu, oraz wzrokowo pogarsza stan nabytych ran. W dalszej perspektywie powoduje omdlenia, oraz wywołuje stan pozornej śmierci. Działa tak dobrze, że nabierają się na to nawet doświadczone osoby. Po 7h specyfik przestaje działać nie pozostawiając po sobie skutków ubocznych, poza  lekkimi zawrotami głowy i gorzkim posmakiem w ustach.
Efekt: -10% zdrowia


Nazwa: Diabelski pomiot
Rzadkość: Bardzo rzadki
Opis: Mikstura wywołuje ból trwający nieprzerwanie przez 3 dni i 3 noce. Wytwarzany jest z fragmentu ciała demona i rzadkiej rośliny. Nie można go zniwelować żadnymi metodami, jednocześnie blokuje używanie magi i mocy na dobę.  
Efekt: -5 do wytrzymałości
-3 do siły
-15% życia
Blokada magi i mocy na fabularną dobę po zakończeniu działania.


Nazwa: Szafirowa woda
Rzadkość: Bardzo rzadki
Opis: Woda ta jest pozyskiwana ze specjalnego magicznego źródła. Ta mała fiolka uleczy natychmiast każdą, nawet śmiertelną ranę.
Efekt: +100% zdrowia  


Nazwa: Księżycowa kula
Rzadkość: Rzadki
Opis: W miejscu, w którym się znajduje, w powietrzu czuć potężną aurę smutku i przygnębienia. Kiedy ktoś zaryzykuje dłuższe spojrzenie, ujrzy na powierzchni kuli zniekształcone, niejako martwe oblicze księżyca. Pozwala zajrzeć w przyszłość, oraz wziąć pod władanie jedną wybraną osobę. Działa tylko wtedy gdy pada na nią światło księżyca. Wrażliwa na magie elfów.


Nazwa: Chochlik
Rzadkość: Pospolity
Opis:Miksturka robi różne psikusy osobie która ja wypiła. Zmieni kolor włosów, głos, sprawi, że potkniesz się o swoje nogi itp. Efekt jest losowy, trwa 12h


Nazwa: Lazurowa łza
Rzadkość: Niesamowity
Opis: Ten silny eliksir odpowiednio podany jest w stanie wpłynąć na jedną z mocy oraz trwale zmienić jej naturę. Podaje się go w naczyniu z domieszką Dwimerytu - anty magicznego metalu. Po około 5 minutach specyficznej reakcji jest gotowy do wypicia. Spożywa się go dwa razy: na początku transformacji by zapoczątkować zmianę, oraz po jej zakończeniu by ją utrwalić. Proces przemiany trwa około godziny, odczucia są subtelne i inne dla każdego.


Nazwa: Eliksir nieprawdopodobieństwa
Rzadkość: Zwyczajny
Opis: To alchemiczna rosyjska ruletka. Działanie eliksiru może być równie pozytywne, co negatywne. Przykładem niech będzie sam jego wynalazca: po zażyciu przeżył serię "nieszczęśliwszych wypadków" (próba potracenia, zastrzelenia, pogryzienie przez psy, upadek ze schodów itp), by w końcu umrzeć podczas spokojnego snu. Eliksir przyciąga do siebie zdarzenia, które normalnie nie mogą się wydarzyć, jednocześnie są tak nieprawdopodobne, że ciężko w nie uwierzyć. Działa przez 5 tur.


Nazwa: Kamień nocy
Rzadkość: Rzadki
Opis: Legendy powiadają, że powstają wtedy, gdy ktoś umiera podczas sennego koszmaru. W każdym razie kamień zapobiega mentalnym atakom podczas snu, łagodzi senne koszmary, sprawia, że łatwiej zapamiętać ostatni sen. Niekiedy jego ochrona jest wręcz bezcenna. Potrafi też zapamiętać 5 ostaniach snów właściciela i je odtworzyć.


Nazwa: Verito
Rzadkość: Rzadki
Opis: Pozwala nabyć czasową odporność na niemal wszystkie trucizny. Co ciekawe mikstura również pozwala wskazać na osobę która próbowała otruć, ujawnia również skład jak i działanie danej trucizny. Działa 4 tury


Nazwa: Astral
Rzadkość: Pospolity
Opis: Oczyszcza, harmonizuje i wzmacnia aurę swojego właściciela.Dodaje Efekt:
+5% do zdrowia postaci
+1 do retoryki


Nazwa: Błękitne Serce
Rzadkość: Zwyczajny
Opis: Bransoleta. Wytwarza pole ochronne wokół swojego użytkownika. Im silniejszy atak przeciwnika tym ochrona skuteczniejsza. Niestety działa tylko na ataki fizyczne, nie zadziała ani ataki mentalne ani dźwiękowe. Czas działania: 1 tura + 1 odpoczynku


Nazwa: Łza feniksa
Rzadkość: Zwyczajny
Opis: Amulet wziął swoja nazwę od wyglądu. Zmniejsza obrażenia zadane przez jeden z żywiołów o 50%. Każdy żywioł ma swój kolor.  Niebieski - woda, czerwony - ogień, biały- powietrze, błękitny - lód, pomarańczowy - ziemia, zielony - błyskawica, indygo - nekromancja. Kolor wybierany przez gracza.
Efekt: - 50% od obrażeń danego żywiołu.


Nazwa: Einstein
Rzadkość: Zwyczajny
Opis: Eliksir po wypiciu może nie sprawi, że ktoś stanie się geniuszem, ale z pewnością jest pomocna przy nauce, lub braku weny. Ta mała fiolka rozświetla umysł i sprawia,że do głowy przychodzą różne pomysły, lub odpowiedzi na nurtujące pytania. Czas działania 3 tury.  
Efekt: +2 do inteligencji
+3 do wiedzy


Nazwa: Esencja duszy
Rzadkość: Bardzo rzadki
Opis: Ta dziwna, płynna esencja zamknięta we fiolce pozyskiwana jest z zabitych istot niematerialnych. Noszenie tego amuletu podnosi witalność swojego właściciela, dzięki czemu odczuwa mniejsze zmęczenie, poprawia koncentrację, harmonizuje aurę, a także pozwala opanować swoją druga mroczniejszą stronę. Dla osób ze zdolnościami astralnymi wzmacnia je.
Esencja potrafi również przywołać duszę zmarłej osoby i umieścić ponownie w ciele, jednak czas zgonu nie może przekroczyć 15 minut.  
Efekt: +15% życia
+3 do mocy astralnych i regeneracji


Nazwa: Smocze oko
Rzadkość: Zwyczajny
Opis: Z jednej strony pierścień ten pokrywa swojego właściciela smoczą łuską, co jest przydatne w walce, pozwala też lepiej widzieć w ciemnościach. Z drugiej strony im dłużej ktoś z nim obcuje, tym silniej narzuca on swoją wolę, a wręcz uzależnia od siebie. Smoki "zaprogramowały" go w taki sposób, aby kierował swojego użytkownika do konkretnego miejsca. Niestety każdy kto uległ jego wpływowi zaginął bez wieści. Od lat w obiegu są te same pierścienie.


Nazwa: Kostka losu
Rzadkość: Rzadki
Opis: Brawo! Wygrałeś los na loterii. Ta magiczna kostka jednorazowego użytku daje Twojej postaci aż 10 punktów umiejętności. Możesz je wykorzystać do trenowania swoich umiejętności.


Nazwa: Geass
Rzadkość: Legendarny
Opis:A niech Cie ptaszek strzeli! Nawet V.V ma czasem dobry humor i dzieli się z innymi. Dzięki temu jednorazowemu Geasowi Twoja postać otrzymuje 25%/punktów rozwoju, które pozwolą nieco bardziej rozwinąć się mocom postaci. Pamiętaj jednak, że nie można przekroczyć 100%!  


Nazwa: Magiczny kuferek
Rzadkość: Rzadki
Opis:Wylosowałeś prezent niespodziankę! Otwórz kuferek aby dowiedzieć się co zawiera w środku, klucz do nabycia u mikołaja


Zawartość kuferka:Nazwa: Kamień Filozoficzny
Rzadkość: Legendarny
Opis: Ten legendarny kamień posiada własny potężny zapas energii magicznej. Dzięki temu pozwala rzucać potężne zaklęcia bez ponoszenia skutków ubocznych. Jest również w stanie transmitować przedmioty kiepskiej jakości w coś drogocennego. Właściwie sposób użycie ogranicza tylko pomysłowość jego właściciela. Nie pozwala jednak wskrzeszać zmarłych. Limit użyć: 10


Nazwa: Kropla Zła
Rzadkość: Niesamowity
Opis: Kropla zła to rzadki i zakazany artefakt stworzony przez istoty demoniczne. To skondensowana do postaci cieczy energia zła, która po aktywacji zadaje obrażenia bezpośrednio duszy, co przekłada się na fizyczne rany. Działa w obrębie 20 metrów. Intensywności bólu ofiary zależy od szybkości upływu kropel wewnątrz medalionu. Ilość ofiar nie kumuluje się. Istoty światła nie mogą go nosić.
Efekt: - 1 do percepcji
-2 do empatii
+ 5 do siły dla istot cienia  (+3 dla neutralnych)
+1 do charyzmy
+5% życia co post dla właściciela (jeżeli naszyjnik jest aktywny).
- 5%  życia dla każdej ofiary w zasięgu.


Nazwa: Ilusion
Rzadkość: Niesamowity
Opis: Ten niepozorny naszyjnik posiada w sobie zakazaną moc. Po aktywacji wisiorka, jedna połówka serca znika i rzuca zaklęcie na samego właściciela. Od tej chwili dowolna sytuacja staje się iluzją, nawet śmierć. Druga połówka odlicza czas jaki pozostał do końca. Po użyciu wisiorek znika bezpowrotnie. Czas działania: 3 tury.
Efekt: Postać nie odnosi żadnych obrażeń.


Nazwa: Oko Kameleona
Rzadkość: Zwykły
Opis: Ten mały, pospolity i niepozorny artefakt wpływa pozytywnie na swojego właściciela. Chociaż jego podstawowym kolorem jest zieleń,potrafi zmienić swoje barwy w zależności od potrzeby.
Efekt: +1 do zręczności
+2 do charyzmy
+3 do percepcji


Nazwa: Kość losu
Rzadkość: Rzadki
Opis: Brawo! Wygrałeś los na loterii. Ta magiczna kostka jednorazowego użytku daje Twojej postaci aż 20 punktów umiejętności. Możesz je wykorzystać do trenowania swoich umiejętności.

avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 201
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora http://verbundi.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Frank Krause on Nie Gru 04, 2016 11:22 pm

Nie pogardzę !
avatar
Frank Krause

Liczba postów : 37
Join date : 04/04/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Nie Gru 04, 2016 11:22 pm

The member 'Frank Krause' has done the following action : Rzut kostką


'Magiczne prezenty' :
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Anna Kyoyama on Nie Gru 04, 2016 11:30 pm

Zestaw tortur dziwnie do Ciebie pasuje Frank...
*wymownie zerka na tłustego mikołaja*
avatar
Anna Kyoyama

Liczba postów : 115
Join date : 26/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Nie Gru 04, 2016 11:30 pm

The member 'Anna Kyoyama' has done the following action : Rzut kostką


'Magiczne prezenty' :
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Nikolai Baronov on Nie Gru 04, 2016 11:56 pm

Gorszy nie będę
avatar
Nikolai Baronov

Liczba postów : 8
Join date : 12/11/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Nie Gru 04, 2016 11:56 pm

The member 'Nikolai Baronov' has done the following action : Rzut kostką


'Magiczne prezenty' :
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mochiko Uchicha on Pon Gru 05, 2016 1:46 pm

ja też! Ja też! Ja teeeeeeeeeeeeeż chceeee!
avatar
Mochiko Uchicha

Liczba postów : 27
Join date : 27/11/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Pon Gru 05, 2016 1:46 pm

The member 'Mochiko Uchicha' has done the following action : Rzut kostką


'Magiczne prezenty' :
   
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mochiko Uchicha on Pon Gru 05, 2016 1:57 pm

Łiiii kuferek!
avatar
Mochiko Uchicha

Liczba postów : 27
Join date : 27/11/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Pon Gru 05, 2016 1:57 pm

The member 'Mochiko Uchicha' has done the following action : Rzut kostką


'Kuferek' :


avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Ryosuke Matsuda on Pon Gru 05, 2016 4:55 pm

Mogę też ??
avatar
Ryosuke Matsuda

Liczba postów : 45
Join date : 12/11/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Larin Maxwell on Pon Gru 05, 2016 5:07 pm

rzut 1: Matsuda

Rzut 2 dla mnie

_________________
I like your style kid, but it's time to retire.
Spoiler alert: I'm about to split fire
avatar
Larin Maxwell
Admin

Liczba postów : 223
Join date : 24/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Pon Gru 05, 2016 5:07 pm

The member 'Larin Maxwell' has done the following action : Rzut kostką


#1 'Magiczne prezenty' :


--------------------------------

#2 'Magiczne prezenty' :
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Ryosuke Matsuda on Pon Gru 05, 2016 5:13 pm

Kuferek!!!
avatar
Ryosuke Matsuda

Liczba postów : 45
Join date : 12/11/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Pon Gru 05, 2016 5:13 pm

The member 'Ryosuke Matsuda' has done the following action : Rzut kostką


'Kuferek' :
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Minato Namikaze on Pon Gru 05, 2016 5:58 pm

ho ho ho
avatar
Minato Namikaze

Liczba postów : 11
Join date : 03/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Admin on Pon Gru 05, 2016 6:07 pm

Lodowanie dla Minato
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 201
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora http://verbundi.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Pon Gru 05, 2016 6:07 pm

The member 'Admin' has done the following action : Rzut kostką


'Magiczne prezenty' :
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Cornelius Rex on Pon Gru 05, 2016 10:33 pm

*ustawia się w kolejce*
avatar
Cornelius Rex

Liczba postów : 183
Join date : 19/09/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Pon Gru 05, 2016 10:33 pm

The member 'Cornelius Rex' has done the following action : Rzut kostką


'Magiczne prezenty' :
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Cornelius Rex on Pon Gru 05, 2016 10:36 pm

*otwiera kuferek...*
avatar
Cornelius Rex

Liczba postów : 183
Join date : 19/09/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Pon Gru 05, 2016 10:36 pm

The member 'Cornelius Rex' has done the following action : Rzut kostką


'Kuferek' :
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Leonti Maslov on Wto Gru 06, 2016 4:17 pm

buuu
avatar
Leonti Maslov

Liczba postów : 23
Join date : 03/04/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Mistrz Gry on Wto Gru 06, 2016 4:17 pm

The member 'Leonti Maslov' has done the following action : Rzut kostką


'Magiczne prezenty' :
   
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 261
Join date : 22/08/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ho ho ho!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach